Idealny wypoczynek w sudeckim hotelu

No Comments

Odpoczynek w hotelu w Sudetach jako wyborny prezent mikołajkowy nawet dla fana leżenia na plaży?

U mnie okazało się być idealnym pomysłem!

Odkąd pamiętam byłam fanką urlopów spędzanych nad morzem. Głównie tym polskim. Tamtejszy klimat  najbardziej mi odpowiadał. Oczywiście dalej tam bywam, bo dla mnie najlepsza forma odpoczynku to  opalanie się, wsłuchiwanie się w szum fal, spacery brzegiem i podziwianie zachodów słońca. Jednak kilka miesięcy temu dostałam w rocznicowym prezencie bon na pobyt w hotelu w  Sudetach. Chciałam go wykorzystać, bo wiedziałam, że ofiarodawca chciał sprawić mi radość, jednak nie byłam zadowolona. Jako że hotel znajdował się  blisko mojego domu i oferował zabiegi spa, postanowiliśmy skorzystać.

Chyba nigdy nie bawiłam się tak wspaniale!

Personel hotelu był bardzo uprzejmy, a zapewnione nam atrakcje nie pozwoliły nudzić się nawet przez moment. Jednak to co zachwyciło mnie nadzwyczajnie   to piękno Sudetów… Obowiązkowo musicie odwiedzić to miejsce jeśli nigdy nie byliście na tych terenach.

W sudeckim hotelu skorzystaliśmy z:

  • basenu
  • jacuzzi
  • Zabiegów kosmetycznych

 

Pamiętaj aby odpocząć!

Co jest w tym wszystkim najważniejsze? Przede wszystkim to, że zrelaksowaliśmy się, a według mnie to najważniejsze przy takich wyjazdach. Wszystko dzięki temu, ze niczym nie musieliśmy się przejmować, bo Sudety i ich okolice są cudowne i mają mnóstwo atrakcji, z których można skorzystać. Sam hotel, w którym byliśmy również  był idealny.

Polecam więc raz na jakiś czas się przełamać, bo można  odkryć wspaniałe formy spędzania czasu!

 

SUDETY HOTEL

Categories: Uncategorized